Lapas karte  
 
 


Pieteikties
 
 
Teātris "Skatuve" dosies viesizrādēs uz Valmieru
22-Dec-2005

Rīgas teātris "Skatuve" no piektdienas līdz svētdienai viesosies Valmieras teātrī, rādot skatītājiem vairākas izrādes.

Teātra "Skatuve" direktore Anna Eižvertiņa aģentūru BNS informēja, ka piektdien Valmierā rādīs izrādi bērniem un vecākiem "...par Sunīti un Kaķīti" pēc Jozefa Čapeka stāstu motīviem, kā arī Fjodora Dostojevska fantastisko stāstu "Lēnprātīgā".
Savukārt svētdien paredzēta Edmona Rostāna komēdijas "Romantiķi" izrāde.
"Lēnprātīgās" iestudējums teātrī "Skatuve" ir pirmais un pagaidām vienīgais Latvijā. Tas ir fantastisks stāsts, kas nosaukts par 19.gadsimta literatūras pērli. Lomās darbojas Mārtiņš Vilsons, Liene Gāliņa, Anita Sproģe un Jānis Reinis vai Dainis Sumišķis. Darbu dramatizējusi un iestudējusi Eižvertiņa.
"...par Sunīti un Kaķīti" ir izrāde bērniem un vecākiem. Izrādē darbojas aktieri Marija Bērziņa, Dainis Sumišķis, Madars Zvagulis. Režisore ir Māra Liniņa.
"Romantiķi" ir komēdija, kuru no franču valodas ir atdzejojusi Elza Stērste. Izrādē skan dzīvā mūzika Mūzikas akadēmijas seksteta izpildījumā, aktieri ik pa brīdim dzied baroka stilā. Lomās darbojas Liene Gāliņa, Egils Melbārdis, Jānis Reinis, Valdis Lūriņš, Dainis Sumišķis, Ivars Kļavinskis vai Mārtiņš Vilsons. Režisore ir Eižvertiņa.

Teātris "Skatuve" tapis deviņdesmito gadu sākumā kā viens no pirmajiem profesionālajiem neatkarīgajiem teātriem Latvijā.

Atpakaļ    Uz augšu   
© Biedrība "Teātris "Skatuve"". Izstrādātājs: SIA "Profero", 2006.


Ja Slim Aktuali

NktsSrg VelasMzg

Veeja Ziedi

Apkj mlniec

PMT mlp aktl