Lapas karte  
 
 


Pieteikties
 
 
Par pirmizrādēm Jaunajā gadā
17-Dec-2006

Jaunā gada pirmās pirmizrādes būs - 1. un 2. februārī - Bertolds Brehts "Kaukāziešu krīta aplis" (Latvijas Kultūras akadēmijas IV aktieru kursa diplomdarba izrāde), režisors - Peteris Krilovs, scenogrāfs - Gints Sippo, kostīmu māksliniece - Kristīne Abika.
Tas ir slavenais stāsts par to, kā divas mātes pieprasa tiesnesim savas tiesības uz bērnu. Un tiesnesis liek abām mātēm satvert bēnu aiz rociņām un vilkt ārā no apļa. Šīs darbības rezultātā tiesnesis nosaka īsto māti!
"Kaukāziešu krīta aplī" šī nav vienīgā tēma....

Viljams Šekspīrs "Romeo un Džuljeta" - martā nāks pie skatītāja kā otrā LKA IV aktieru kursa diplomdarba izrāde. Režsors - pedagogs: LKA as. profesore Anna Eižvertiņa, scenogrāfs - Ivars Noviks, kostīmu māksliniece - Kristiana Dimitere.
Jums būs iespēja redzēt divas Džuljetas (Madara Saldovere vai Inga Siliņa) un divus Romeo (Ģirts Liuziniks vai Mārtiņš Meiers).
1. aprīlī "Romeo un Džuljeta" - 3. pirmizrāde

Aprīlī - LKA profesors Pēteris Krilovs pabeigs darbu pie izrādes "Spēlējam K. Vonnegūtu". Tā būs LKA IV aktieru kursa trešā diplomdarba izrāde.

Maija vidū (13. un 18. maijā plkst. 19:00) - poļu mūsdienu dramaturga Mareka Modzelevska luga "Kronēšana".
Autors ir izteicis vēlēšanos ierasties uz pirmizrādi. Šī luga ar lieliem panākumiem tiek spēlēta Polijas Nacionālajā teātrī, Varšavā. Galvenajā lomā (mūsu izrādē) Ainārs Ančevskis. Vēl izrādē piedalīsies Lāsma Kugrēna, Indra Briķe, Mārtiņš Vilsons, Anita Sproģe, Zane Vaļicka, Uldis Ulmanis, u.c...

Atpakaļ    Uz augšu   
© Biedrība "Teātris "Skatuve"". Izstrādātājs: SIA "Profero", 2006.


Ja Slim Aktuali

NktsSrg VelasMzg

Veeja Ziedi

Apkj mlniec

PMT mlp aktl