Lapas karte  
 
 


Pieteikties
 
 
25., 26., 27. maijā plkst. 19:00, Neatkarīgajā teātrī "Skatuve" [šou-jor-feis]
8-Mai-2006

[šou-jor-feis]*
Septiņu jaunu un enerģisku latviešu un slovēņu aktieru sadarbības rezultātā ir tapusi aizraujoša objektu un fiziskā teātra tehnikā veidota izrāde - komiksu estētikas iedvesmots stāsts par cilvēku bez sejas, bet ar brīnišķīgu balsi, ko savā īpašumā vēlas iegūt pasaules lielvaras. Izrādes Rīgā 25., 26., 27. maijā plkst. 19:00, Neatkarīgajā teātrī "Skatuve", Maskavas ielā 108/110.
Izrādē kopā ar kompāniju umka.lv un Betontanc aktieriem piedalās mūziķis Uģis Vītiņš un slovēņu kulta grupa Silence, kā arī dažādi sadzīves priekšmeti, kas mākslinieku rokās atdzīvojas un pārvēršas pazīstamos vēsturiskos personāžos.
[šou-jor-feis] ir starptautiski kopproducēta izrāde, kuru režisora Matjaža Pograjca vadībā veido umka.lv un Betontanc, dramaturgi Andris Gauja un Daša Doberšeka, latviešu un slovēņu mūziķi, un citi. Svarīgi, ka visi radošās grupas dalībnieki ir iesaistīti visos izrādes veidošanas posmos – dramaturģiskā materiāla atlasē un apstrādē, darbā ar objektiem un lellēm, kustību partitūras un oriģinālmūzikas radīšanā un izpildīšanā. Abiem kolektīviem šis projekts ir pilnīgi jauna pieredze, jo pirmo reizi viņi darbojas gan fiziskā, gan objektu teātra teritorijā.
[šou-jor-feis] būs jauna pieredze arī Latvijas teātrim un skatītājiem!

Atpakaļ    Uz augšu   
© Biedrība "Teātris "Skatuve"". Izstrādātājs: SIA "Profero", 2006.


Ja Slim Aktuali

NktsSrg VelasMzg

Veeja Ziedi

Apkj mlniec

PMT mlp aktl